В американському штаті Каліфорнія ведмеді "пограбували" кілька продуктових магазинів.
На кадрах ролика видно, як один з ведмедів заходить до магазину. Продавець намагається його вигнати, але у нього це не виходить.
Хтось із покупців ляснув ведмедя. Тварині не сподобалася така поведінка, і ведмідь розкидав деякі товари, розкрив упаковку з шоколадом і став їсти.
Повідомляється, що подібний випадок був не поодиноким.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55