У Житомирській області локалізовані дві лісові пожежі (відео)

​Станом на ранок середи, 22 квітня, пожежі у Виступовицькому лісництві і поблизу села Острова Овруцького району Житомирської області локалізовано, триває гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків і деревини. Про це повідомляє ДСНС.

За інформацією рятувальників, оприлюдненою в ранковому зведенні, пожежу трав'яного настилу та лісової підстилки у Виступовицькому лісництві Овруцького району локалізовано.

"Станом на 7.00 22 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісового господарства, з гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків і деревини. До гасіння залучено 596 осіб та 77 одиниць техніки, з них від ДСНС 72 людини особового складу і 16 одиниць техніки", - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що пожежа трав'яного настилу та лісової підстилки поблизу села Острова Овруцького району також локалізована.

Тут станом на 7.00 силами ДСНС надається допомога працівникам лісового господарства з гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків і деревини. До гасіння залучено 137 осіб та 18 одиниць техніки, з них від ДСНС 24 особи особового складу та 6 одиниць техніки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення