Захворіла на коронавірус медсестра поборола його і знову має намір лікувати інших.
Про це йдеться у сюжеті "Сегодня"
Українська медсестра працює в реанімації лікарні італійського міста Бергамо. Кожного дня там приймають десятки тяжкохворих.
"Проміжок часу від нормального дихання до того стану, коли дихання вже не вистачає, дуже короткий",-розповіла жінка
Ситуація в Італії важка через те, що місцеві не серозно поставилися до ситуації. Наша співвітчизниця звертається до українців з закликликом сидіти вдома
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55