В індійській лікарні пацієнтів з коронавірусом кладуть поряд із трупами (відео)

На заході Індії в місті Мумбаї пацієнтів муніципальної лікарні загального профілю, які заражені коронавірусом, розмістили на ліжках поруч з трупами.

no video parsed

Про інцидент стало відомо після того, як один з пацієнтів поширив відео в Мережі. На кадрах видно лікарняну палату з десятьма пацієнтами, у яких діагностували COVID-19. На сусідніх ліжках - чорні мішки, в яких загорнуті трупи/

Нагадаємо, що Мумбаї є другим містом у світі за населенням в офіційних межах, що становить приблизно 14 млн мешканців, та центром однієї з найбільших агломерацій світу, населення якої станом на 2007 рік становило 19 млн мешканців.

Мумбаї також є комерційним і розважальним центром Індії, що створює 5 % ВВП країни, та загалом 25% промислового виробництва, 40 % морської торгівлі, і 70 % від операцій в фінансовому секторі економіки Індії. В Мумбаї розміщені важливі фінансові інститути держави, такі, як Резервний банк Індії, Бомбейська фондова біржа, Національна фондова біржа Індії та корпоративні штаб-квартири багатьох індійських компаній та транснаціональних корпорацій.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення