Протинаркотична кампанія вдарила по 11-й школі в РФ. Про це повідомляє Telrgram-канал Mash
Правда, трохи не з того боку - з боку чоловічої вбиральні.
Спершу серед місцевих школярів пішли чутки, що за ними спостерігають. Але чомусь не спецслужби, а рідні вчителі.
А потім хтось "спалив" монітор в кабінеті завуча - з прямою трансляцією з туалету. Було вирішено провести інспекцію. Її результати можна бачити на цьому драматичному відео. Камера знайдена, діти сподіваються привернути увагу до шпигунства. На участь в такому контенті ніхто з них не підписувався.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55