Відстрочка без ВЛК за постановою 560: новий порядок мобілізації в Україні (відео)

Відстрочення без ВЛК тепер прямо передбачено законодавством.

Відстрочення без ВЛК тепер прямо передбачено законодавством: у п.63 Постанови КМУ 560. Про це розповів харківський адвокат Олег Лукьянчиков.

"Порядок проведення призову на військову службу під час мобілізації на особливий період чітко зазначено, що при поданні заяви на отримання відстрочки військовозобов'язану людину не направляють на ВЛК. На медогляд можуть надіслати лише у тому випадку, якщо людині відмовлено у наданні відстрочки", - повідомив адвокат.

Він також звернув увагу, що це правило стосується лише тих, хто стоїть на обліку військовозобов'язаних. Якщо людина не перебуває на військовому обліку, питання про направлення на ВЛК відкрите.

"Також слід розуміти, що пункт 69 постанови 560, в якому сказано, що людина, яка прийшла для оновлення даних на ВЛК, не направляється одразу, стосується тих, хто стоїть на військовому обліку", - додав Лукьянчиков.

У коментарях під відео деякі користувачі пишуть, що вважають оновлення данних розводняком, щоб підвісити на гачок. Мовляв, за пів року переглянуть закон і половини підстав для відстрочки не стане, а назад уже задню не включиш.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення