Вночі померла відома радянська співачка українського походження (відео)

YouTUBE

Пізно ввечері 12 липня, в Росії померла радянська і російська співачка українського походження, заслужена артистка Української РСР, виконавиця популярного хіта "Чорний кіт" Тамара Міансарова. Про це на своїй сторінці в Instagram написала російська актриса Аліка Смєхова.

no video parsed

"Сьогодні, 12 липня, пізно ввечері померла Тамара Міансарова, радянська і російська естрадна співачка, професор РАТІ... мій педагог з вокалу в часи навчання в ГІТІСі. Висловлюю співчуття чоловікові і дочці - Марку Михайловичу і Каті, а так само всім близьким і рідним. Упокой Господи. Царство Небесне. Пам'ятаю і сумую. Дякую Вам за все", - написала Смєхова.

Артистка народилася 5 березня 1931 року в місті Зінов'євськ (Кропивницький - авт.). Після закінчення Московської консерваторії імені Чайковського по класу фортепіано вона працювала концертмейстером у ГІТІСі. Брала участь у багатьох молодіжних фестивалях, була удостоєна численних премій.

Артистка багато гастролювала по Україні, співала для донецьких гірників, виступала в Криму, в Києві та інших містах України. Популярність артистці принесло виконання таких пісень, як "Чорний кіт", "Аленький цветочек" і "Пусть всегда будет солнце".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин