Зривало дахи, падали дерева: на Європу обрушився потужний шторм (відео)

Північну Європу накрив потужний шторм Ciara, який приніс руйнівні лиха.

Основний удар припав на Британію. Там вийшли з берегів кілька річок, закриті транспортні магістралі, тисячі будинків залишилися без електрики. В аеропортах скасовують рейси.

Бурхлива стихія принесла з собою сильний дощ і сильні пориви вітру, які місцями досягали більше 145 км/год. По всій Британії було зафіксовано понад 200 погроз повеней. У Йоркширі, на півночі Англії, рівень води, згідно з прогнозами, підніметься вище допустимої позначки, що несе потенційну загрозу життю людей.

У Шотландії під зливою обрушився дах пабу, поранивши трьох людей. Також зачепило і Нідерланди, в Амстердамі в аеропорту скасували сотні рейсів. Уряди країн попередив людей про надзвичайну ситуацію та попросив уникати подорожей і виходу на вулицю.

На територію Німеччини обрушився шторм Sabine, який по суті є продовженням Ciara. Уряд ФРН попередив про можливі порушення в роботі громадського транспорту і залізничних сполучень, а також скасування і затримки авіарейсів. Країна оголосила другий по висоті рівень штормового попередження для великих частин країни, а в деяких - найвищий рівень.

Штормові попередження також оголосили в Бельгії, Франції, Ірландії, Данії і Норвегії. Країни готуються до приходу шторму Sabine, перекриваючи дороги, скасовуючи культурні та спортивні заходи.

загрузка...

Більше новин