Біля школи "бачили" озброєного чоловіка: школярів у Дніпрі налякали погрозами у TikTok

У соцмережі ТікТок заявилися відео та публікації з невідомого акаунту з погрозами щодо учнів школи №136. Профіль того хто викладав ці відео заблоковано.

Як повідомляє Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, 21 вересня по закінченню 5 уроку учні 2(6)- А класу після уроку поверталися до приміщення школи разом з учителем та помітили підозрілого чоловіка, який проходив повз школи, за словами дітей, він тримав у руках дробовик.

Зазначається, що до школи жодна підозріла особа не заходила. Адміністрація закладу повідомила поліцію про підозрілу особу. І до НВО була направлена патрульна поліція. Територію школи було перевірено.

Адміністрація школи попросила заспокоїти дітей.

"Повідомлення в Тік Ток вже заблоковані! Проводяться слідчі дії! 22 вересня з 7 ранку на території школи працювала оперативно-слідча група та чергували патрульні поліції", - йдеться у повідомленні.

Заява до кіберполіції була подана.

Прохання у випадку отримання будь-якої додаткової інформації повідомити адміністрацію! 0 (66) 747 17 63

Маємо надію на те, що учні просто пожартували і перевіряють на міць психіку дорослих та таким чином привертають до себе увагу.

Нагадаємо, 20 вересня 18-річний студент Тимур Бекмансуров з дробовиком влаштував криваву лазню в університеті. Він навчається на юридичному факультеті цього ж вуза.

За день до трагедії псих виклав у соцмережі пост, де детально описав свої плани. Юнак роками ретельно готувався до кривавої розправи. У яскравих фарбах він розписував у соцмережах як, де, коли і кого вбиватиме. Казав, що хотів бачити страждання на обличчя своїх жертв. Але ніхто його не зупинив. Також відомо, що батько пермського стрільця воював на боці "Л/ДНР" на Донбасі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення