Як мені годувати дітей: Дружина Гримчака шокувала мережу (відео)

Апостроф

Дружина затриманого заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака розбурхала соцмережі заявою про те, що у її сім'ї немає ніяких заощаджень. Цікаво, що її чоловіка затримали за підозрою у вимаганні хабара в 1,1 мільйона доларів.

"У нас на сьогоднішній день виключно тільки трикімнатна квартира, у нас навіть машини немає. Які гроші можуть бути вилучені у нас, я взагалі не розумію. Більш того, у мене зараз гроші залишаться десь до кінця місяця, а далі, якщо Юрію Миколайовичу не виплатять зарплату, я не знаю, як мені годувати дітей ", - сказала вона.

Юлія Гримчак також додала, що її сім'я утримує двох матерів, одну з яких нещодавно прооперували. Вона вважає, що на неї і чоловіка йде прямий тиск з боку керівництва країни.

Дружина затриманого Гримчака поскаржилася, що грошей у неї вистачить лише до кінця місяця, після чого сім'я залишиться без грошей.

"Я перебуваю на двох магістратурах, вчуся на денному та заочному. Виходить, що мені потрібно все кидати і йти працювати, або я не знаю що. Корупціонера знайшли! Я в шоці була", - резюмувала вона.

Нагадаємо, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Гримчак нібито виступив посередником у вирішенні корупційного питання в інтересах Управління охорони культурної спадщини та заповідників Міністерства культури. Це управління, яке очолює Олександр Єпіфанов, давно відомо торгівлею дозволами на будівництво в історично-цінних місцях, перш за все в Києві , - повідомив деталі головний редактор видання Юрій Бутусов. Більше читайте в матеріалі "Істерички при владі: чим запам'ятався Юрій Гримчак, який готує собі картатий плед"

загрузка...

Більше новин