Мер Києва Віталій Кличко спростував повідомлення ЗМІ про те, що в Олександрівській клінічній лікарні облаштовують VIP-палати для інфікованих коронавірусом чиновників.
"Що стосується VIP-палат, нібито для депутатів та інших чиновників у випадку їх захворювання на коронавірус, такого немає! ...", - сказав Кличко.
Кличко особисто відвідав Олександрівську лікарню, де лікують хворих на коронавірус.
На кадрах ролика Кличко спілкується з персоналом лікарні і відвідує хворого на COVID-19 народного депутата Сергія Шахова. Нардеп лежить в одиночній палаті.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55