Кличко взяв у радники екс-залізничника, якого підозрюють у розтраті держкоштів

 КМДА

Мер Києва Віталій Кличко взяв у радники колишнього начальника ПЗЗ Олексія Кривопишина, якого торік зі скандалом звільнили із залізниці. Про це йдеться в розпорядженні Кличка №70 від 1 лютого 2016 року

Нагадаємо, 4 березня 2015 року Кабмін усунув Кривопишина від обов'язків начальника залізниці через підозри в розтраті держкоштів. Уряд призначив в.о. начальника ПЗЗ Володимира Тягульського, якого 16 березня не пустили на робоче місце люди в камуфляжі.

УЗ повідомила, що невідомих провели в будівлю помічники Кривопишина, а безпосередньо їх координував начальник адміністративної служби Олексій Коновал.

Після цього в.о. гендиректора "Укрзалізниці" Максим Бланк з 19 березня звільнив усе керівництво ПЗЗ. У відставку він відправив першого заступника начальника ПЗЗ Івана Федорка, головного ревізора Віктора Дзюника, головного інженера Володимира Осовика, заступник начальника ПЗЗ Івана Антонюка, директора з фінансових та економічних питань Сергія Горілея, начальника фінансово-економічної служби Ірину Василюк, директора з будівництва Олександра Погрібного.

Згодом він скасував своє рішення, але уряд усе ж звільнив Кривопишина

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення