У потязі "Костянтинівка - Одеса" померла літня жінка. Наразі визначаються обставини смерті загиблої. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Дніпропетровській області.
"Попередньо встановлено, що загинула природною смертю", - зазначили у поліції.
Інцидент стався 17 червня. Згідно з наданою інформацією, померла 70-річна жінка.
Це вже другий смертельний випадок у поїзді за останній час. Так, 12 червня у поїзді "Рахів - Київ" вночі з верхньої полиці впав пасажир і помер за декілька годин після цього.
Як зазначали у залізничній компанії, полиця, з якої впав пасажир, була облаштована ременями безпеки, "якими він, на жаль, не скористався".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55