У електричці «Ківерці – Стоянів» днями знайшли чоловіка з петлею на шиї. Після 23-ї години нерухоме тіло біля однієї зі спинок сидінь виявила пасажирка, пише Волинь.
Вона повідомила про це машиністові, який зателефонував у поліцію.
Працівники відділення №2 міста Горохова встановили, що жертва самогубства чи інших обставин – 65-річний ківерчанин.
Поліцейські з’ясовують обставини. Розглядають питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 КК України.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22