У електричці «Ківерці – Стоянів» днями знайшли чоловіка з петлею на шиї. Після 23-ї години нерухоме тіло біля однієї зі спинок сидінь виявила пасажирка, пише Волинь.
Вона повідомила про це машиністові, який зателефонував у поліцію.
Працівники відділення №2 міста Горохова встановили, що жертва самогубства чи інших обставин – 65-річний ківерчанин.
Поліцейські з’ясовують обставини. Розглядають питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 КК України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55