У столиці близько 09:30 було помічено ракету. Кияни писали, що бачили її у Шевченківському районі та на Позняках.
Попередньо над Києвом збито дві крилаті ракети. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.
"Даних по жертвам та руйнуванням немає, інформація уточнюється", - зазначили у КМВА.
Нагадаємо, що вибухи у столиці прогриміли після 08:50.
Тим часом у соцмережах повідомляють, що в сторону Києва летять іранські дрони-камікадзе.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55