Сьогодні, 1 вересня, о 12:39 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селищі Оженин потребує допомоги чоловік з опіками. Про це повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.
Зазначається, що коли фельдшерська бригада Острозької підстанції ШМД прибула на місце події, пацієнт перебував у свідомості. Чоловік, якому орієнтовно 30 років, розповів медикам, що його облили бензином та підпалили невідомі.
Площина опікової поверхні тіла постраждалого складає 70%.
Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Пацієнта у важкому стані госпіталізовано до Рівненської обласної клінічної лікарні.
Про подію медики повідомили поліцейських.
Нагадаємо, що на Житомирщині чоловік облив бензином будинок з дітьми всередині та погрожував підпалити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55