Пекло на Землі: Туреччину знову трясе, епіцентр землетрусу на ще більшій глибині (відео)

У центральній частині Туреччини годину тому стався новий землетрус. Про це свідчать дані європейсько-середземноморського сейсмологічного центру.

Новий землетрус був із магнітудою 7,8, а його епіцентр залягав на глибині біля 10 кілометрів. Стихія не вгамовується - після другого землетрусу в Туреччині зафіксовано не менше 18 афтершоків магнітудою аж до 5,7.

Ось так виглядають багатоповерхівки у Туреччині, зруйновані стихією:

Вулиці турецьких міст покрилися тріщинами, в яких застрягають машини. Будинки повністю зруйновано.

Під час другого землетрусу у прямому ефірі обвалився будинок. У мережі з’явилось відео з міста Діярбакир.

У турецькому місті Діярбакирі люди тікають від будинків, що падають просто на них:

Перші поштовхи магнітудою 7,8 на глибині 7 км зафіксували на півдні Туреччини та півночі Сирії о 4:17 ранку за місцевим часом. Після землетрусу було зафіксовано 32 афтершоки.

Другий стався через 9 годин після першого у тому ж регіоні. За останніми даними МОЗ Туреччини, кількість загиблих від землетрусу в Туреччині зросла до 1121 осіб, поранені 7634 людей, зруйновано 2834 будівлі. У Сирії, за останніми даними, загинули 582 людини. Усього ж жертвами землетрусу в Туреччині та Сирії стали вже понад 1700 осіб. Цифри не остаточні.

Підземні поштовхи відчули в Анкарі та інших турецьких містах, а також у всьому регіоні. Жителі Ізраїлю, Кіпра, Лівану, Іраку, Грузії, Єгипту, Греції, Вірменії, Румунії також повідомляли про підземні поштовхи і публікували відео меблів, що хитаються, і люстр.

Ось так виглядають сейсмічні пояси Землі:

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення