Розплакалися навіть поліцейські: 27-річна жінка вбила 5 своїх дітей

У місті Золінген на заході Німеччини мати підозрюють у вбивстві своїх п'ятьох дітей у віці від 1 до 8 років. Поліцейські, що виявили їх тіла в квартирі сім'ї, не змогли стримати сліз. Про це пише The Sun.

Про загибель дітей в поліцію повідомила їх бабуся. Правоохоронці зламали двері і намагалися реанімувати малюків, але врятувати їх не вдалося. За словами сусідів, після цього поліцейські в сльозах вийшли з квартири, в якій панувала бруд і безлад.

Мама, яку в німецьких ЗМІ звуть Крістіана К., підозрюється в скоєнні п'яти вбивств. Дітей звати Лука, 8 років, Тімо, 6 років, Софі, 3 роки, Леоні, 2 роки, і Меліна, якій був всього 1 рік. У квартирі був ще старший син - 11-річний Марсель. Він бачив вбивства сестер і братів. Як показав розтин, діти померли від задухи і седативних препаратів.

Ймовірно діти були вбиті в середу ввечері, а на наступний день Крістіана К. і Марсель відправилися на поїзді в Дюссельдорф - в 20 милях від їхнього будинку. Хлопчик залишився в поїзді, коли його мама вийшла і кинулася на рейки Центрального вокзалу Дюссельдорфа. Вона вижила, але перебуває у важкому стані і здатна давати показання.

Хлопчик же дістався на поїзді до будинку своєї бабусі приблизно в 30 милях від міста Менхенгладбах. У поліції заявили, що він не постраждав і в даний час знаходиться під опікою родичів.

Четверо дітей були від останнього шлюбу матері і двоє - від більш ранніх відносин. Копи знаходяться в контакті з обома батьками, і жоден з них не підозрюється в будь-якої причетності до трагедії.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення