Звичайно, найкращим є варіант, коли не потрібно робити вибір. Коли і площа будинку чи квартири, і фінансові можливості дозволяють облаштувати одразу дві ванні кімнати. В одній можна поставити ванну для релаксу, а в іншій – душову кабіну. Або обидва елементи встановити в одному приміщенні.
Але якщо неодмінно потрібно зробити вибір, слід звернути увагу на планування кімнати, особливості підведення комунікаційних систем. Варто також досконало вивчити різні варіанти сантехніки, після чого прийняти чітке рішення, від якого буде залежати комфортність проведення гігієнічних процедур.
Такий вид сантехніки встановлюється в санвузлах протягом багатьох десятиліть. Колись подібні купелі виготовляли з деревини. Дещо згодом з’явились чавунні та оцинковані моделі. Сьогодні асортимент представлений переважно акриловими, сталевими і навіть кам’яними ваннами різноманітних форм та розмірів. Деякі з них є справжніми дизайнерськими витворами, що дозволяє підібрати варіант під будь-яке планування кімнати.
Які переваги має ванна? Наприклад, такі:
Великі чаші досить зручні при потребі:
Такі конструкції з’явились у продажу не так давно, але досить швидко стали популярною альтернативою звичним ваннам. Особливо їм зраділи ті, хто ніколи не любив годинами лежати у воді, а постійно користувався душовими лійками. Адже компактні кабіни дозволяють швидко проводити щоденні гігієнічні процедури без зайвих бризок води на підлозі.
Душові кабіни, оснащені сучасними системами, також мають певні переваги:
Але головним чинником при виборі душової кабіни для багатьох є те, що вона дозволяє економити час, воду та гроші на оплату комунальних послуг.
11.01.25 | 23:59
10.01.25 | 20:25
10.01.25 | 19:25
09.01.25 | 23:13
09.01.25 | 18:04
09.01.25 | 17:49
08.01.25 | 22:49