Секс у Львові на тролейбусній зупинці: суд оштрафував неповнолітнього юнака на 51 грн

У Франківському районному суді Львова розглянули справу юнака, який у лютому займався сексом з 18-річною львів'янкою на тролейбусній зупинці. Неповнолітній хлопець вкотре не прийшов на засідання, проте це не завадило судді оштрафувати його на 51 грн. Як стало відомо раніше, дівчина вже отримала усне попередження за хуліганство.

З оприлюдненої постанови суду відомо, що юнак, якого судили, неповнолітній. Хлопець пізно ввечері 25 лютого займався сексом із 18-річною львів'янкою на тролейбусній зупинці на вул. Кульпарківській, 123.

"Будучи оголеним нижче пояса, вступив в контакт (статеві зносини) з громадянкою, чим порушив громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності", – йдеться в оприлюдненій постанові суду.

Хлопець на засідання не прийшов. З постанови суду стало відомо, що під час статевого акту пару застукали поліцейські. Тож на засіданні суддя врахував відеодокази, надані патрульними з місця події.

"Дослідивши представлені адміністративні матеріали, а саме протокол про адміністративне правопорушення, відеозапис з нагрудних камер працівників поліції, на якому зафіксовано подію, вважаю, що наявні ознаки адміністративного правопорушення", – йдеться в постанові.

Суддя Франківського суду Юрій Ванівський оштрафував хлопця на 51 грн. Також він має заплатити 537 грн судового збору. Ця постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

Більше про інцидент: У Львові 18-річну дівчину судили за секс на тролейбусній зупинці, чоловіка не покарали

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення