Українська сторона в четвер передала представникам з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей 15 осіб. Про це повідомляє "РІА Новини".
Як зазначається, передача відбулася в районі контрольно-пропускного пункту "Майорськ" в передмісті Горлівки.
Зазначено, що 15 чоловік зустріла "омбудсмен" ДНР "Дарина Морозова.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55