Теща Притули, яка збила 9-річного хлопчика, а з його матері зробила інваліда, запропонувала компенсацію в 50 тисяч гривень

Теща олігарха Віталія Хомутинника та телеведучого Сергія Притули через два роки після ДТП так і не понесла покарання. Аварія сталась влітку 2019 року - у дворі житлових будинків на Дніпровській набережній у столиці джип, за кермом якого була Лілія Сопельник, здаючи назад на величезній швидкості наїхав на матір з 9-річною дитиною. Їх діставали з-під машини перехожі.

Лілія Сопельник

Постраждалі в ДТП Анжела Печенізька із сином

Судовий процес триває й досі. Як розповів захисник постраждалих Юрій Сухов в інтерв'ю "Українським новинам", Сопельник не визнає позов і не хоче оплачувати завдані збитки. Вона заявила, що моральна шкода за аварію становить 50 тисяч гривень. Але оскільки сторона захисту не погоджується з такою сумою, буде проведено експертизу, яка має встановити моральну шкоду потерпілим.

Постраждалі наполягають на моральному збитку в 2 мільйони гривень, оскільки жінка внаслідок ДТП стала інвалідом і досі проходить лікування. А загальна сума позову становить 5 мільйонів гривень. Сопельник досі не компенсувала навіть витрати, які понесли потерпілі.

"Реабілітаційні витрати Сопельник взагалі не визнає. Але людині ж потрібно пройти реабілітацію. Людина є інвалідом і втратила можливість працювати. Матеріальні збитки доведеться все одно компенсувати у зв'язку з тим, що необхідно пройти курс реабілітації, коли завершаться всі операції. Потрібно також компенсувати те, що людина не може працювати. Але Сопельник із цим не погоджується", - пояснив адвокат.

Він уточнив, що коли був відкритий рахунок для збору коштів на лікування, гроші вносилися, однак хто конкретно вносив їх від імені Сопельник - невідомо.

"На той момент на лікування цих грошей вистачило, але це були не тільки гроші Сопельник. Її грошей не вистачило, тобто тих, які від неї або вона передала. Ми про це також повідомили у суді", - сказав адвокат.

Щодо визнання провини на суді, за словами Сухова, Сопельник каже, що була за кермом і визнає, що аварія сталася, але заявляє, що це сталося через непритомність.

При цьому адвокат сумнівається, що водійку покарають, навіть якщо врахувати те, що експертизою доведено, що у неї була хвороба, яка виключає можливість керувати транспортним засобом і вона про це знала. Крім того, Сопельник приймала препарати, під дією яких забороняють сідати за кермо.

"Усе це є наслідками її навмисних дій, які вказують, безумовно, на підвищену суспільну небезпеку наслідків її дій. Якщо суд її не покарає належним чином... ув'язненням, то це буде прикладом того, що можна "творити" за кермом "все, що завгодно", – резюмував адвокат.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення