У Київській області рятувальники ліквідували загорання вагону електропотягу. Про це повідомили у ДСНС.
"18 грудня о 02.03 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання хвостового вагону електропотягу в смт Яготин. По прибуттю рятувальниками встановлено, що загорання виникло в салоні останнього вагону. Після відключення електроживлення вагону рятувальники приступили до гасіння пожежі", - йдеться у повідомленні.
О 03.10 пожежу було локалізовано, а о 04.37 повністю ліквідовано.
Причина загорання встановлюється.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55