Молодик потрапив під поїзд у Кривому Розі. Йому відтяло стопу на залізниці за кілька кілометрів від станції «Рокувата».
28-річного чоловіка знайшли на коліях у свідомості та одразу госпіталізували. Ліва стопа лежала окремо, а права нога – уся в переломах.
Він не місцевий. Усі обставини з’ясовують правоохоронці.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55