У Житомирській області судитимуть лікаря військового госпіталю, якого підозрюють в отриманні тисячі доларів хабара від військового бійця АТО. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.
У ОГП стверджують, що медик вимагав та отримав хабар від пораненого в бою на Донбасі військового за направлення на медкомісію, яка визначає групу інвалідності.
Прокуратура спрямувала до суду акт за ч. 3 ст. 369-2 КК України.
Нагадаємо, що за рекордний хабар у $5 млн підозрюваний отримав умовний термін.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55