В австралійському штаті Вікторія з рейок зійшов пасажирський потяг. За попередньою інформацією двоє людей загинули.
Як повідомляє NTV, кілька пасажирів і машиніст виявилися заблоковані всередині. Усього перекинулися п'ять вагонів і локомотив.
НП трапилася вранці 20 лютого на станції Воллан приблизно у 45 кілометрах від Мельбурна. На момент аварії в поїзді могли перебувати близько 200 осіб.



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55