В Одесі померла мати хлопчика з інвалідністю, який жив у парку з батьками

В Одесі в сім'ї хлопчика з інвалідністюВ Одесі в сім'ї хлопчика з інвалідністю, який жив у парку зі своїми батьками, сталося горе - померла мама дитини. Про це повідомив у своєму Facebook заступник начальника відділу ювенальної превенції управління регіонального главку Нацполіції Дмитро Ревун.

Кілька днів тому небайдужі люди вирішили допомогти їм в біді та запропонували житло, роботу і гроші батькові й матері 9-річного хлопчика. Його ж забрали в центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

"Будь-які слова співчуття навряд чи втішать дитину, коли вона втрачає батьків. На жаль, вчора померла мама з сім'ї, яка жила в парку, про що поки дитині не повідомляли. Батько дитини сказав, що розповість йому все сам, але поки ще не знає як це зробити", - написав він.

Причину смерті жінки та діагнози Ревун не розголосив з моральних міркувань. Також він розповів, що перед негодою на час вдалося знайти тимчасове житло для батька хлопчика і гроші.

Служба у справах дітей активно включилися в ситуацію і супроводжує хлопчика.

"Одеські волонтери обіцяли включитися в допомогу отцю і сину, в понеділок всі разом продумаємо найближчі плани: психологи, юристи, робота, житло... Їм доведеться планувати жити по-новому, в нових умовах. І важливо, що знайшлися люди, готові брати активну участь у житті цієї родини", - йдеться в публікації.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення