На Кіровоградщині молодій сім’ї з трирічною дитиною ніде жити. Їх новий будинок вщент згорів через пожежу.
Люди кажуть, житло можна було б врятувати, якби не пожежники, які мало того, що на виклик приїхали через годину, так ще й п’яні. А коли в машині закінчилася вода, не змогли поїхати на дозаправку, бо в них ще й бензину не було.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55