Зранку пасажирів налякала страшна картина.
Просто між коліями лежало закривавлене тіло чоловіка. Колеса потягу чоловіка не заділи, але він отримав удар від якого загинув на місці. Документів у чоловіка не було. На цьому відрізку залізниці це вже не перша смерть. Пасажири тут бігають постійно. І старенькі і діти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55