Батьки й гадки не мали, що підвищена температура у їхнього однорічного сина може коштувати йому життя. Тому до останнього не викликали медиків, а намагалися вилікувати дитину самостійно. Ще ввечері хлопчик грався і сміявся, а зранку вкрився синіми плямами і помер. Сім’ю, в якій сталася трагедія, вважають неблагополучною. У подружжя п’ятеро дітей. Батьки живуть винятково на соціальні виплати і зловживають алкоголем
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55