Надія їхала разом із друзями у потягу. Її доставили до лікарні.
Виявилося, що на неї разом із полицею впала жінка. Син постраждалої скаржиться, що в Укрзаізниці поводять себе дивно. Укрзалізниця вини не визнає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55