Колаборанти вже запланували "референдуми" на окупованих територіях: що, на коли і де планується

Російські загарбники дуже поспішають провести псевдореферендуми про входження до складу Росії окупованих територій. Це пов’язане насамперед з успішним контрнаступом Збройних сил України.

Колаборанти вже запланували "референдуми" на окупованих територіях: що, на коли і де планується

"Референдум" в ОРДЛО

Російські пропагандистські ресурси повідомляють, що псевдопарламент "ЛНР" одноголосно ухвалив закон про проведення референдуму щодо входження "республіки" до складу Росії на правах суб'єкта федерації. Голова самопроголошеної "ЛНР" одразу ж підписав папірець.

Референдум про "возз'єднання з Росією" окупанти планують провести з 23 по 27 вересня. У ці ж дати планують провести "референдум" у "ДНР". Але колаборант Денис Пушилін тільки-но подав законопроект про необхідність проведення збіговиська до псевдопарламенту "республіки".

"Референдуми" на Запоріжжі та Херсонщині

Так само сьогодні росіяни активізувались з питанням "референдума" на окупованих територіях Запоріжжя та Херсонщини. Пропагандисти начебто провели соціологічне дослідження, яке показало просто фантастичні результати.

Так званий "голова ВЦА Херсонщини" колаборант Сальдо заявив, що він розглянув звернення псевдогромадської організації і вирішив провести "референдум" на Херсонщині. Дату референдуму не називають.

Аналогічна ситуація склалась на Запоріжжі, де гауляйтер Балицький також отримав "звернення" від сепарського руху "Ми разом з Росією" щодо проведення "референдуму". У Запорізькій області колаборанти відзвітували, що вже все готово для проведення збіговиська.

Формат проведення псевдореферендумів

Очевидно, що голосування під дулами автоматів на окупованих територіях пройде за одними правилами. Російські ЗМІ повідомляють, що формат буде змішаним - очним та дистанційним.

"Основний час, який ми заклали для референдуму, це голосування, яке проводитиметься поза виборчими дільницями", - заявив так званий голова "ДНР" Денис Пушилін.

Так він виправдовує нібито необхідні заходи безпеки, аби на дільницях не було масового скупчення людей.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення