У Севастополі після атаки на штаб ЧФ росіяни активізували гелікоптери і бойові кораблі, окупанти вимагають "закрити" Крим (відео)

Окупанти спочатку визнали, що військові РФ не змогли збити безпілотник над будівлею штабу Чорноморського флоту, а вже за півгодини перекрутили заяву навпаки.

У Севастополі після атаки на штаб ЧФ росіяни активізували гелікоптери і бойові кораблі, окупанти вимагають "закрити" Крим (відео)

Сьогоднішній ранок відзначився "бавовною" в анексованому Криму. Так, у Севастополі підтверджено вибух біля штабу Чорноморського флоту - на дах впав безпілотник. У передмісті Євпаторії прогриміли вибухи над селом Заозерне.

Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович констатував: "Севастополь дочекався. Штаб флоту".

Схоже, що у окупантів починається паніка. У російських телеграм-каналах в коментарі налетіли боти, які вимагають закрити місто. Мовляв, Севастополь - база Чорноморського флоту, тому у місті має бути особливий режим: нема чого в ньому робити неорганізованим туристам, незрозумілим "біженцям", та ще й у "такий важкий та серйозний час". Ще кажуть, що їм страшно, а українці - сильні і хитрі.

Телеграм-канали окупантів повідомляють, що у Севастополі підняли щонайменше три бойових гелікоптери для патрулювання міста. З’явились фото, як Крим від "нахабних безпілотників" охороняють не лише гелікоптери, а й бойові кораблі. Під берегом купаються відпочивальники.

Усі екстрені служби злетілись на місце атаки безпілотника у штабі Чорноморського флоту. При цьому ставленики РФ у Криму переконують місцеве населення, що усе "під контролем". Так званий "прем'єр" Сергій Аксьонов каже, що наразі системи ППО успішно вразили всі цілі над Кримом. Постраждалих та матеріальних збитків немає.

Водночас гауляйтер Севастополя Міхаіл Развожаєв спочатку визнав, що безпілотник російським військовим не вдалось збити, а вже за півгодини спростував свої ж слова. Він також показав дах будівлі Чорноморського флоту, до якого влетів безпілотник — серйозних руйнувань "немає".

"Падіння безпілотника на дах штабу все одно було ефектним. Жителі Севастополя зняли це на відео із різних частин міста", - пише "Крыминформ".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення