У Києві закрили справу проти мажора-вбивці через його "страшну хворобу" (відео)

​Він демонстрував, наскільки вправно вміє кидати гроші на вітер. І ось – він вільний. Бо, як з’ясувалося – дуже хворий. У мажора Станіслава Толстошеєва за 9 місяців після страшної аварії, яку він спричинив, окрім хвороби серця, лікарі-експерти знайшли ще й судинні захворювання. Тому кримінальне провадження проти такого хворого юнака столична прокуратура закрила

У Києві закрили справу проти мажора-вбивці через його "страшну хворобу" (відео)

Тож за версією прокуратури, 9 січня 2016-го 22-орічного сина бізнесмена із Дружківки схопили судоми і він втратив свідомість. Просто за кермом свого дорогого Мерседеса. На відео з камер спостереження видно, як білий джип влітає в стіну, до якої причавлює 74-рирічну Надію Дементіївну, що торгувала цигарками біля станції метро Лівобережної.Тоді суд випустив мажора під заставу: його батьки сплатили 137 тисяч гривень. Це вдесятеро менше, ніж коштує автомобіль, яким Стас убив бідолашну бабусю.

Після суспільного резонансу, який вибухнув через закриття кримінального провадження, справу витребував у столичних колег генпрокурор. Привід - не вистачає ще однієї експертизи. Але те, що Толстошеєв таки втратив свідомість, сумніву не піддають. Лише хочуть знати - чому. А відтак у будь-якому випадку він залишається неосудним. ДОнька загиблої Надії Дементіївни вже майже готова змиритися з тим, що мажор не дістане жодного покарання (принаймні, телефоном жінка підтвердила, що Толстошеєви відкупилися від неї). Але є і ті, хто не готовий йому пробачити.

Це – Дмитро Сторожик. Про існування мажора Толстошеєва він дізнався раніше за всю країну. Ще в листопаді 2013-го.

Білий мерседес Стаса, той самий, який за 2 з половиною роки вб’є бабусю, перетворює на купу брухту чорний Міцубіші. В цьому страшному ДТП якимось дивом вдається вижити водієві японця.

76-тирічного Василя Сторожика у вкрай тяжкому стані забирає швидка. Тоді 18-тирічний Толстошеєв свідомості не втрачав, а одразу схопився за телефон

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення