Підозрюваний у вбивстві п'ятьох людей у Дніпрі - 20-річний строковик Артемій Рябчук розповів чому спустив курок.
"Я був у жахливому стані. Злість, несправедливість. Я вже терпів, терпів, скільки міг", - сказав Рябчук.
Адвокат Артемія, який наразі утримується у СІЗО, додав, що його підзахисний втомився терпіти.
Нагадаємо, 27 січня, близько 3:40 ранку на території Південного машинобудівного заводу військовослужбовець Національної гвардії відкрив вогонь з автомату. У результаті четверо військовослужбовців і одна цивільна жінка загинули на місці, ще п’ять людей отримали поранення. Після злочину молодик втік, але згодом звернувся до перехожої, аби та викликала поліцію, а потім здався. Також відомо, що 11-річна донька загиблої вахтерки Віри Лебединець, залишилася круглою сиротою.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39