Будинок склався у прямому ефірі: відео руйнувань під час нового потужного землетрусу в Туреччині

У зоні поблизу кордонів Туреччини і Сирії знову стався потужний землетрус. Як повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр на своєму офіційному сайті, його магнітуда склала 6,4. Поштовхи були зафіксовані о 20:04 за тамтешнім часом (19:04 за Києвом).

У Туреччині оголошено загрозу цунамі після землетрусу. Тільки сьогодні закінчились рятувальні роботи в більшості провінцій Туреччини, які постраждали від землетрусу 6 лютого.

Епіцентр лиха недалеко від кордону з Сирією, а саме у провінції Хатай. Землетрус відчувався також у Лівані, Сирії, на Кіпрі та в Ізраїлі.

Глибина землетрусу склала 10 кілометрів. Центральна точка землетрусу розташована приблизно в 14 кілометрах він Антак’ї, де два тижні тому були потужні поштовхи.

Як пише Reuters, у Антак’ї внаслідок сьогоднішнього землетрусу є нові руйнування. ЗМІ також пишуть про відсутність електропостачання в провінції Хатай.

Кадри руйнувань після нового землетрусу у Туреччині:

На цьому відео - паніка в аеропорту турецького Хатаю під час нового землетрусу.

Магнітуда 6,4 стала найбільшою з 6 лютого. У той день, під час трагічних подій, було зафіксовано п’ять землетрусів з показником магнітуди від 6,0 до 7,8. Глибина складала від 5 до 40 кілометрів.

Нагадаємо, що 6 лютого у Туреччині та Сирії сталися кілька землетрусів, після яких слідувало ще безліч афтершоків. У земній корі один із розломів досяг в глибині близько 30 метрів. Станом на зараз кількість жертв перевалила позначку в 45 тисяч.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення