Дієтолог знаменитостей та "винахідник найздоровішої у світі їжі" помер від інфаркту у 45 років

Кухар і дієтолог знаменитостей Гупаріт Байнс, до числа шанувальників якого входили голлівудська актриса Гвінет Пелтроу, модельєр Вів'єн Вествуд, діджей Кріс Еванс, а також члени британської королівської родини — кузен Єлизавети II герцог Глостерський та його дружина, раптово помер від інфаркту у віці 45 років.

Байнса було госпіталізовано після серцевого нападу, а наступного дня у нього відмовили нирки, пише Daily Mail.

Уродженець Індії Гупаріт Байнс проживав у Лондоні, написав кілька книг про поживну та корисну для здоров'я їжу. Коли готував, то надавав перевагу багатим на антиоксиданти продуктам. Байнс вважався "винахідником найздоровішої у світі їжі". Приміром, у 2009 році він приготував каррі з курки з рисом, чорницею та ягодами годжі. У цій страві, як заявив кухар, він змішав інгредієнти, які захищають організм людини від різних хвороб — від раку та інфаркту до хвороби Альцгеймера. За словами Гупаріта, одна порція такої страви містить стільки ж корисних для здоров'я антиоксидантів, скільки 23 грона винограду або дев'ять порцій броколі.

Кріс Еванс заявив тоді, що ніколи не їв каррі смачніше, ніж у Байнса. Після цього кухар опублікував свою першу книгу під назвою "Індійська супер'їжа", яка зайняла перше місце у списку бестселерів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення