Душив, бив, видавлював очі і стріляв у ноги: в Полтаві чоловік зґвалтував переселенку, яку прихистив у себе вдома

У Полтаві суд призначив 6 років ув’язнення пенсіонеру, який побив та зґвалтував переселенку з Харкова. Про це повідомляє місцеве видання "Полтавщина".

У березні в Полтаві харківський пенсіонер напав на переселенку, яку пустив пожити до себе. Звинуватив її у диверсійній діяльності, побив, поцілив у ноги з травматичного пістолета і зґвалтував. Октябрський районний суд Полтави призначив чоловіку 6 років ув’язнення. Суд визнав Миколу Д. винним у катуванні, зґвалтуванні та сексуальному насильстві.

Відповідно до матеріалів справи, Микола Д. — уродженець Харкова, громадянин України, має вищу освіту, не одружений, пенсіонер. Раніше до кримінальної відповідальності не притягався. На час подій жив у своїй квартирі в Полтаві.

4-го березня 2022-го року чоловік за рекомендацією надав потерпілій як вимушеній переселенці з Харкова власне житло для тимчасового проживання. Того ж дня близько 21-ї години пенсіонер випив спиртного та напав на жінку, коли та виходила з ванної кімнати. Він схопив її, почав душити за шию, давити пальцями рук на очі та бити.

Погрожуючи вбивством, пенсіонер змушував жінку зізнатись у причетності до диверсійної діяльності на території України на користь Російської Федерації. Крім того, чоловік дістав травматичну зброю та двічі вистрілив у ноги потерпілій.

Після цього нападник повідомив жінці, що вона мусить вступити з ним у статеві зносини для того, щоб він припинив знущатися з неї. Після того, як потерпіла відмовилась, чоловік зробив, що хотів, силоміць.

5-го березня пенсіонеру вручили підозру у катуванні, зґвалтуванні та сексуальному насильстві. Надавати покази правоохоронцям він відмовився.

Дослідивши матеріали та заслухавши учасників справи, суддя Тетяна Січиокно визнала винним чоловіка та призначила йому 6 років позбавлення волі.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення