"Мамо, будь ласка, не треба!": релігійна фанатичка у лютий мороз завела голими в ліс трьох дітей

У Новій Москві мати трьох дітей вивела їх на вулицю в мороз без одягу. Про це повідомив чоловік, який вигулював собаку, інформує сайт "360".

Чоловік викликав швидку допомогу, медики забрали дітей до лікарні. За словами омбудсмена, всі діти у реанімації.

У 33-річної Наталі троє дітей у віці від 11 місяців до 10 років. Як пише "Москва 24", діти провели на морозі в -15 градусів близько 40 хвилин. На місце жінка приїхала на автомобілі "Лада". Спершу вона нібито роздяглася сама, а потім зняла одяг з дітей і попрямувала в бік лісосмуги.

Люди, які живуть поблизу лісового масиву, розповіли, що чули дитячі крики: "Мамо, будь ласка, не треба!".

Ось так виглядає лісосмуга, де жінка намагалася вкоротити віку дітям:

За інформацією джерела телеграм-каналу LIFE SHOT, сама жінка не усвідомлювала, що робила. Останнім часом вона нібито дуже глибоко занурилася в релігію. Після того як вона познайомилася з коханцем, її часто бачили в одному з храмів. Від нього вона народила двох дітей.

Як вдалося з’ясувати, коханцем москвички і батьком її двох дітей виявився гендиректор ювелірної фірми. 43-річний Ілля К. розповів на допиті, що познайомився з Наталею на роботі. Чотири роки тому вона влаштувалася до нього помічницею. При цьому законна дружина бізнесмена працювала з ним же і була на той момент засновником компанії.

Ілля зізнався, що є дуже віруючою людиною. Більш того, спочатку вважав свій "зв'язок" з коханкою гріхом. Він зраджував з нею дружині, від якої у нього четверо дітей. Але незважаючи ні на що, чоловік продовжував зустрічатися з коханкою і навіть зняв для неї і її дитини (на той момент у жінки був тільки один син від іншого чоловіка) квартиру і постійно давав гроші - близько 300 тисяч рублів на місяць. Пізніше Наталя народила Іллі ще двох малюків, але при цьому вони продовжували жити в різних квартирах. Бізнесмен залишився зі своєю колишньою дружиною.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення