Моторошне вбивство 6-річної Мирослави на Харківщині: підозрюваний 13-річний підліток зробив зізнання в прямому ефірі (відео)

28 липня країну сколихнуло повідомлення про вбивство та зґвалтування 6-річної Мирослави на Харківщині. У жорстокому злочині запідозрили 13-річного сусіда загиблої дитини, який начебто розтрощив дівчинці голову. Хлопчик в ефірі програми "Говорить Україна" розповів, що саме, на його думку, спричинило трагедію.

Неймовірно, але за словами Богдана маленька Мирослава просто "всіх у дворі дістала".

Саме це, можливо, і стало причиною жахливого вбивства.

Дорослі не можуть зрозуміти, яким чином маленька красуня могла викликати у підлітка таку неймовірну жорстокість. Але психолог у студії пояснила, що могло відбуватися у голові Богдана.

"Агресію, злість на дорослих та соціум, Богдан провокував на цю дитину. Тобто це - перенесення, яке, можливо, спричинило трагедію",- прокоментувала психолог Олена Шершньова.

Також спікер Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко акцентував на тому, що "наразі правоохоронцями допитуються особи, які, можливо, могли бути учасниками вбивства, могли спостерігати або брати участь саме у вбивстві. Але офіційним підозрюваним у вбивстві є саме 13-річний хлопець".

Підозрюваному загрожує до 3 років примусового знаходження у спеціальному закладі для неповнолітніх осіб - злочинців.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення