На Київщині чоловік зґвалтував 14-річну племінницю, на це через вікно дивились її брат і подружка

Київська обласна прокуратура оголосила вирок у справі про зґвалтування племінниці мешканцю Київщини - 9 років позбавлення волі. Злочин стався у грудні 2019 року в Фастівському районі.

Як розповіли у Київській обласній прокуратурі, 14-річна дівчина прийшла в гості до свого рідного дядька. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік зачинив за племінницею двері та зґвалтував її.

Молодший брат та подружка почули крики дівчини та через вікно побачили як чоловік ґвалтує неповнолітню. Діти зателефонували її матері, яка викликала поліцію.

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Києво-Святошинської окружної прокуратури суд визнав чоловіка винним у зґвалтуванні неповнолітньої — ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу. Йому призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.

"Аби запобігти подібним випадкам, обговорюйте з дітьми потенційні небезпечні ситуації та способи їх уникнення. Заохочуйте дітей бути відкритими та повідомляти про будь-який тип сексуального насильства. Будьте уважними до змін в їх поведінці. Зверніться до лікаря, психолога, психотерапевта, якщо стан дитини викликає занепокоєння. У разі отримання інформації про те, що дитина стала жертвою насилля, невідкладно звертайтеся до правоохоронних органів", – закликають у прокуратурі.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення