В анексованому Криму росіяни годували простроченими продуктами дошкільнят і дітей зі школи інтернату. Як пишуть ЗМІ окупантів, це сталось у Севастополі.
Прокуратура знайшла у дитячому садку прострочені м'ясо та рибу, а у школі-інтернаті молочну продукцію без ветеринарних супровідних документів.
Продукти загальною вагою понад 98 кг знищено.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22