Провокували конфлікт, а потім били: в Одесі викрили банду, яка грабувала перехожих (фото, відео)

В Одесі затримали 20-річного одесита, який зі спільниками вступали у розмову з одинаками біля розважальних закладів або на безлюдних вулицях, провокували конфлікт, а тоді гуртом кидалися на свою жертву і відбирали у неї цінне майно, яке потім здавали до ломбардів, а виручену готівку ділили між собою. Про це повідомляє місцева поліція.

В ході досудового розслідування, яке проводили слідчі Приморського відділу поліції, було встановлено, що одесит діяв у змові з 22-річним уродженцем кавказького регіону та двома місцевими дівчатами 22-ох та 33-ох років.

Усіх їх було затримано згодом, під час проведення оперативно-розшукових заходів. Крім того, було доведено, що на рахунку спільників не лише грабежі, а й розбої, до яких вони вдавалися, нещадно б’ючи людей, коли ті починали чинити їм опір.

Дії фігурантів кваліфіковані за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст.186 (Грабіж) та ч.2 ст.187 (Розбій). Чоловікам суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а жінкам - цілодобовий домашній арешт. За скоєне їм загрожує до 10-ти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення