Трагедія під Житомиром: доброволець АТО, який вижив, розповів подробиці

 Цензор.НЕТ

Колишній доброволець АТО Вадим Федюнін розповів подробиці стрілянини в Житомирській області, яку влаштував господар рибальського ставка Анатолій Захаренко.

Федюнін виявився єдиним, кому вдалося вижити при масовому вбивстві. За його словами, компанія відпочивальників якийсь час сиділа із господарем ставка разом за столом, потім учасники застілля по одному пішли спати.

Федюнін пішов спати приблизно о 22:30, заліз в спальник, але не встиг заснути. За столом у цей час залишалися Захаренко і двоє гостей - Андрій Москалець і Іскандер.

"Пролунали постріли. І крики одночасно з пострілами: Ах ти ж, сука. І постріли. Ах ти ж, сука. Він промовляв, коли стріляв. Це взагалі. Це жах був, звичайно... Два постріли. Я крикнув: пацани, він підстрелив Малька! Крикнув Фінн у сусідній кімнаті: Пацани, він вистрілив у Ромку!", - розповів Федюнин.

За його словами, першим з будиночку назустріч тому хто стріляв, вийшов київський волонтер Роман Ханенко.

Наступним, за його словами, Захаренко застрелив його товариша з позивним Розстрига, коли той спробував перегородити йому шлях до будиночку. Після цього вбивця вибіг на вулицю і став перезаряджати двостволку, з якої стріляв.

"Він професійний мисливець, перезаряджається за кілька секунд. Завжди цим хвалився перед усіма. Тобто, там шансів відстрілятися не було", - пояснив Федюнін.

У цей момент йому вдалося вибігти з будиночку і сховатися. Також чоловік розповів, що гості давно знали орендаря ставка і допомагали йому.

"Ми їздили на ставок до Толі не перший рік, дуже добре його знали, я там був раз п'ятнадцять... Він не був нам другом, братом. Але ми ставилися до нього з повагою. Рома був з ним у дружніх відносинах... Коли йому операцію в Києві робили, Рома знайшов йому лікаря, це ще на початку 2000-х було. Ми не раз скидалися йому на допомогу, на сауну, на зариблення, привозили компанії рибалок, які завжди платили, допомагали йому, як могли", - сказав він.

Нагадаємо, у ніч на 22 травня в районі села Новоселиця Житомирської області було застрелено сімох людей. За підозрою у вбивстві затримано власника місцевого водоймища 58-річного Анатолія Захаренка.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення