У Британії живе дівчинка, яка не відчуває болю, практично не їсть і не спить

 Daily Mail

У Британії живе семирічна дівчинка, яка не відчуває болю, а також практично не спить і не їсть. Це пов'язано з порушенням у шостій хромосомі — частина генетичної інформації, яка повинна в ній перебувати, у дитини відсутня, повідомляє The Daily Mail.

Семирічна Олівія Фарнсуорт привернула увагу лікарів після того, як мати дівчинки привела її в лікарню: дитину збила машина. Олівія, однак, не проронила не сльозинки і, здавалося, взагалі не зрозуміла, що з нею сталося — вона просто встала і пішла далі.

«Її збила машина і протягла по вулиці на відстань, приблизно рівну десяти довжинам самої машини. Це було жахливо, я думаю, я ніколи цього не забуду, — згадує мама Олівії. — Я закричала, і інші мої діти закричали... А Олівія відреагувала так: «Що сталося?» Вона просто встала і пішла до мене».

Серйозних травм дитина справді не отримала, але і болі дівчинка не відчула. Лікарі діагностували, що Олівія страждає від порушення шостої хромосоми — у дитини відсутня частина генетичної інформації, яка повинна там бути.

Нездатність відчувати біль — один з наслідків цього порушення, однак Олівія є єдиною людиною в світі, яка страждає від усіх трьох можливих наслідків.

Дівчинка практично не їсть і може обходитися без сну до трьох діб підряд — лікарі навіть називають Олівію біонічною дитиною.

Мама дівчинки повідомляє, що симптоми захворювання проявилися у віці декількох місяців: Олівія ніколи не плакала, навіть будучи немовлям, а спати вдень перестала у віці дев'яти місяців.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення