У Кам'янському 11-річна дівчинка зателефонувала до поліції перед тим, як стрибнути з даху 14-поверхового будинку

У Кам’янському ювенальна поліцейська Дарина Довгопола завадила 11-річній дівчинці скоїти самогубство. Поліцейська знайшла потрібні слова, аби вмовити дитину не робити необдуманого вчинку. Про випадок повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Як з’ясувалося, інспекторка ювенальної превенції Кам’раніше спілкувалася з дівчинкою: вона залишила їй номер свого мобільного телефону та запропонувала звертатися, якщо буде потрібно.

"26 листопада близько 18:40 до неї зателефонувала дівчинка та сказала, що має намір скоїти самогубство - стрибнути з даху 14-поверхового будинку. Під час спілкування поліцейська зрозуміла, що дитина перебуває у пригніченому стані, тому діяти треба миттєво, але обережно. Вона повідомила про цей факт колегам із сектору протидії домашньому насильству і разом з ними виїхала на місце події. Дарина Довгопола постійно перебувала на телефонному зв’язку з дівчинкою і змогла зменшити емоційне напруження дитини, заспокоїла її та вмовила спуститися до правоохоронців", - повідомили у поліції.

Співробітники поліції доставили дівчинку до медичного закладу та залишили під наглядом лікарів. Нині її життю та здоров’ю нічого не загрожує. Правоохоронці перевіряють причини та обставини, які змусили дитину до такого кроку.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення