У Кам’янському матір знімала порно зі своїм 8-річним сином і вчиняла сексуальне насильство

У Дніпропетровській області судитимуть жінку, яка знімала та продавала порно з 8-річним сином. Про це повідомили у Відділі інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.

Сексуальне насильство та виготовлення порнографії за участі 8-річного сина – судитимуть мешканку м.Кам’янське

"Обвинувачена вдома неодноразово вчиняла насильницькі дії сексуального характеру щодо власного 8-річного сина. Свої неправомірні дії вона фіксувала на мобільний телефон. У подальшому фото та відео збувала через месенджери. Крім того, жінка завантажувала з Інтернет-ресурсів файли з інформацією, що відноситься до дитячої порнографії, які зберігала та продавала", - йдеться у повідомленні.

Під час проведення обшуку за місцем проживання обвинуваченої вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, що містили більш ніж 500 фото- та відеофайлів з дитячою порнографією, у тому числі і за участі її сина.

Жінка перебуває під вартою без права внесення застави.

Ювенальні прокурори Кам’янської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Кам’янське за фактами вчинення сексуального насильства щодо малолітньої дитини та виготовлення, зберігання, збуту дитячої порнографії (ч. 4, 6 ст. 153, ч. 1, 3, 4 ст. 301-1 КК України).
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення