У Києві с​піймали дрібного динозавра, який втік з дому і 4 дні жив на деревах серед хрущовок (фото)​

На столичній Борщагівці врятували півторарічну ігуану Бориса. Незвичайна для наших широт тварина втекла з дому і чотири дні прожила на вулиці. Рептилію на дереві помітив чоловік, який одразу викликав допомогу. Про випадок розповіли у Команді порятунку тварин "Kyiv Animal Rescue Group".

"8 липня до команди зателефонував чоловік, який повідомив, що він зараз бачить великого зеленого ящера, який лазить по дереву. Заявник телефонував до всіх інстанцій, поки врешті-решт його не переадресували на команду. По прибуттю на місце рятувальники виявили на клені на рівні 4-го поверху ігуану", - повідомили у Kyiv Animal Rescue Group.

Ігуана сиділа на краю дуже тонких гілок, які відходять далеко від основного стовбура дерева, куди не заліз би навіть кіт. Тому вирішили залізти по основному стовбуру на рівень місцезнаходження рептилії і струсити її в страховку. Але міні-динозавр Борис вирішив інакше.

"Коли рятувальниця почала трусити гілку, рептилія пішла у її бік та сіла посередині гілки, вчепившись мертвою хваткою. Середина - не найкраще місце для струшування, адже там гілка менш лабільна та майже не хитається. Тому було прийнято рішення спилювати гілку та разом з ігуаною спустити в страховку", - розповіли у Команді порятунку тварин.

Пристрахувавши гілку, щоб вона різко не гепнулась та не прибила ні ігуану, ні страхувальників, ні когось з глядачів, рятувальниця за допомогою електропилки зрізала гілку і та повисла на мотузці. Ігуана замість того, щоб успішно відправитись в страховку, почала різко лізти вгору прямо на рятувальницю.

Схопивши та спустивши її на землю, рятувальники відкланялись аудиторії та повернули тваринку господарці, яка з‘явилась прямо під час кульмінації цієї епопеї.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення