У Кривому Розі 6-річна дитина випадково випила ліки своєї бабусі. Інцидент стався 9 грудня близько 20:00, коли дитина прийшла у гості до родички.
До 8-ї дитячої лікарні Кривого Рогу дівчинку з медикаментозним отруєнням доправили у ніч з 9 на 10 грудня.
Дитину, яка наковталась пігулок, помістили до реанімаційного відділення у стані середньої тяжкості.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00