У маршрутці у 20-річної дівчини стався епілептичний напад: її ледь не вбили, обливши холодною водою

У Рівному пасажирці маршрутки №57 стало погано. Про це повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

"О 16:48 18 січня на номер 103 зателефонував чоловік, який повідомив, що під час руху маршрутки №57 на вулиці Київській (біля 12 школи) стало зле пасажирці. У неї утруднене дихання, судоми. В цей час на 103 телефонували й інші пасажири, які також повідомили про цю подію. Одні зазначили, що дівчина без свідомості, інші - ймовірний епілептичний напад. Диспетчер швидкої порадив особі, яка першою викликала медиків екстреної допомоги, покласти дівчину та повернути голову на бік", - йдеться у повідомленні.

О 16:55 бригада швидкої прибула на виклик події. За станом пацієнтки стежили двоє осіб. Вони облили дівчину холодною водою, що робити не можна було. Оскільки це могло спровокувати наступний судомний напад, а також на вулиці температура повітря -18 градусів морозу.

"Пацієнтці 20 років. Вона була у свідомості. Загальмовано відповідала на запитання. Її перемістили у карету швидкої допомоги. Медики оглянули. Вкрили ковдрою та внутрішньом‘язево ввели препарат сибазон. Пацієнтка повідомила, що у неї епілептична хвороба. Напад стався через те, що не вчасно прийняла протиепілептичний препарат", - розповіла старша лікарка оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Любов Волинець.

Пацієнтка відмовилась від транспортування до лікарні.

Медики екстреної швидкої допомоги радять людям під час звернення на лінію 103 дослухатися до порад диспетчерів, як діяти у тій чи іншій ситуації, а не обливати холодною водою людину на вулиці, якій стало погано за невідомих причин.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення